פינוי בינוי

"פינוי ובינוי" בגוש דן השותפה הטבעית פיוצ'ר סנצ'ורי .
​פינוי בינוי הוא חלק מהתוכנית להתחדשות עירונית, ההכרזה על מתחם פינוי לשם בינוי היא בסמכותה של ממשלת ישראל על פי סעיף 33א. לחוק התכנון והבניה, התשכ"ה-1965.

ההכרזה על שטח כעל מתחם פינוי בינוי נעשית על מנת ליצור שימוש יעיל יותר בקרקע, ולאפשר עתודות מגורים תוך שמירה על שטחים ירוקים בעיר ושיפור תדמיתה.

פינוי בינוי מבוצע בדרך כלל על ידי הריסת המבנים ובנייה מחדש עם תשתיות משופרות. במתחמי פינוי בינוי ניתנות תוספות של זכויות בנייה והטבות מיסוי (כגון פטור מהיטל השבחה) כל אלה מעודדים התקשרות בין היזמים לדיירים במתחם.

פינוי בינוי הרווח שלך!

1. בניין חדיש ומעוצב, בעל לובי מפואר, מעלית, חנייה ומחסן, מערכת כיבוי אש ומקלט משודרג.
2. חיזוק מבנה, עמידות המבנה בפני רעידות אדמה.
3. הגדלת שטח דירתך, תוספת מרפסת שמש, בניית חדר ממ"ד, המעלים אף הם את ערך הנכס
4. דיור חלופי במהלך תקופת הבנייה, הכולל תשלום שכ"ד והובלה של תכולת הדירה.

לחץ כאן להשארת פרטים ונציג ישוב אליך בהקדם או התקשר 050-5720080

חברת פיוצ'ר סנצ'ורי , יזמים לפרויקט תמ"א 38, תמ"א 38/2, פינוי בינוי, הינה הבחירה הנכונה עבורך, החברה מנוהלת ע"י עו"ד מקצועי ומנוסה בתחום תמ"א 38 וחברת בנייה בעלת וותק וניסיון רב בענף הבניייה בביצוע חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה, בניית בניינים, בתים פרטים, תוספות בנייה ועוד. שמה לה למטרה להוביל פרויקטי תמ"א 38 באזור גוש דן וזאת תוך שמירה על אמינות, מקצועיות ויחס אישי לאורך כל הדרך

אנו ב-FUTURE CENTURY נותנים את הדגש על אלמנט הבטיחות והקמה מחדש של מבנה מחוזק ואיתן, תוך שילוב פרמטרים אדריכליים, אסתטיקה ועיצוב ברמה גבוהה וטכניקות מתקדמות של בנייה כגון בנייה ירוקה.

לחץ כאן להורדת הטפסים הדרושים להתחלת התהליך

פרוצדורת פינוי בינוי מורכבת ומכילה אספקטים רבים שיש לספק כל אחד מהם במלואו, ועל כן ישנו יתרון מובהק לניסיוננו העשיר בתחום.

מחלקת היזמות של פיוצ'ר סנצ'ורי מקבלת בברכה בקשות והצעות לפרויקטים של פינוי בינוי, ותשמח לענות לכל בקשה או שאלה.

הערים המבוקשות בתקופה זו לפינוי ובינוי הם ערים באזור המרכז והשרון- תל אביב, רמת גן, גבעתיים, רעננה, הרצלייה, רמת השרון, הוד השרון, יהוד, ראשל"צ ובת-ים

מילאו את הפרטים על מנת לקבל את המדריך לפינוי בינוי במייל